STEAM тиждень трудового навчання, образотворчого та музичного мистецтва

З 11 по 15 березня в нашій школі проходив STEAM-тиждень «Яблучна феєрія», який проводили вчителі трудового навчання та технологій, образотворчого та музичного мистецтва.
Що ж таке STEAM?
Акронім STEAM вживається для позначення популярного напрямку в освіті, що охоплює природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering), мистецтво (Art) та математику (Mathematics).
Протягом тижня учні школи відвідали воркшопи та практикуми, музичні конкурси, ігри та вікторини, зробили науково-дослідницькі та дослідницько-мистецькі проекти, ознайомились з основами фінансової грамотності та показали власні творчі та художні вміння.
Під час всіх заходів школярі отримали багато позитиву, цікаву інформацію та корисні в житті навички.