Новини

Щедрий вівторок 2022

Щедрий вівторок 2022

Кожна родина, кожна людина з початком повномасштабного вторгнення росії на територію України,  вважає почесним обов’язком підтримувати й допомагати  Збройним   силам України. Учасники освітнього процесу школи  ніколи не стояли осторонь добрих справ. 29 листопада-день, коли мільйони людей роблять добрі справи, уся шкільна родина приєднується до Марафону Добрих Справ у межах глобального руху #Щедрий Вівторок. 

  •  Акція ” Допомога Армії та українцям деокупованих територій».

Виготовлення тушкованки для воїнів ЗСУ та мешканців територій, які постраждали від російської агресії. Вчителі, батьки вихованців, мешканці мікрорайону та містяни-волонтери  постійно долучаються до збору   необхідного у процесі    виготовлення тушкованої продукції ( збір банок,  кришок, спецій, солі,  круп, овочів, м’яса, риби… ) 

  • Акція «Творимо добро своїми руками»

Учні школи власноручно виготовляють обереги воїнам,  пишуть листівки,  а також разом з дорослими долучаються до добрих справ: виготовляють окопні свічки та в’яжуть шкарпетки.

  • Акція «Допомога тваринам»

Здобувачі освіти та педагоги  долучилися  міської акції «Подаруй мені зиму»  зі збору корму для бездомних тварин. А також передали корм домашнім улюбленцям Херсонської області через волонтерів  обласного благодійного фонду “Життя”.

У  грудні до Дня Збройних Сил плануємо провести  благодійний ярмарок та аукціон. Підтримаємо наших захисників!  Разом до перемоги! Усе буде Україна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *