Урочистість вшанування відмінників навчання

Сьогодні в  школі відбулася урочистість «Гордість школи -2022» , яка є підсумком праці, пізнання, розуму, терпіння і наполегливості учнів – відмінників. Зі словами привітання до своїх вихованців  звернулася директор школи Галина Олександрівна Титаренко, яка відзначила, що Похвальні листи школярів є  безпосереднім  внеском у перемогу нашої держави над варварською агресією росії.  Бути  відмінником  – це  не просто слова, а щоденна робота на уроках і після уроків, у школі й вдома, з  вчителями і самостійно.

Ми вітаємо нашу гордість і  бажаємо безмежної наснаги у навчання, а їх педагогам – мудрості і щедрості душі в їхній благородній справі. Нехай ці перші перемоги стануть початком ще більших нових досягнень, а успіхи і прагнення до знань будуть вашими постійними супутниками.

Ми віримо у ваші сили!