Новини

Серпнева педрада – педагогічний старт нового навчального року

Сьогодні, 30.08.2023 року, напередодні початку нового навчального року, у школі відбулася серпнева педагогічна рада. Головним питанням порядку денного було «Про підсумки діяльності закладу освіти у 2022/2023 навчальному році та виклики, плани, рішення нового навчального року». Під час його обговорення педагоги підвели підсумки роботи за минулий навчальний рік, відзначили досягнення у роботі педагогічного колективу та акцентували увага на пошуку шляхів вирішення проблем, що стоять сьогодні перед освітянами країни. Велика увага приділялася питанню щодо психологічної підтримки учасників освітнього процесу під час війни. Чітко окресливши задачі та завдання на 2023/202024 навчальний рік, педагоги школи із впевненістю зробили крок у майбутнє, визначивши основні пріоритети у новому навчальному році, а це:
• безпека учасників освітнього процесу – понад усе;
• забезпечення якості освіти в контексті сучасних викликів;
• національно – патріотичне виховання як чинник формування національної гордості, служіння своєму народові, розуміння його історії й культури, прагнення утвердження у світі.
Педагогічний колектив школи розпочинає навчальний рік з розумінням про максимальну відповідальність, натхненням, ентузіазмом і вірою у перемогу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *