Свято Калити

13 грудня відзначають свято Андрія Первозваного, в українській традиції відомий як Андріївські вечорниці або ж просто «Калита»
До цього дня учні 1-А класу провели календарно-обрядове свято «Їду, їду Калиту кусати…».На святі учні ознайомилися з традиціями, обрядами та звичаями українського народу, які виховують патріотичні почуття, повагу та любов до рідного краю, до української пісні, до народу. Учні розгадували загадки, співали українські пісні, проводили, ігри розвивали творчі та акторські здібності, кусали калиту. Свято пройшло весело та цікаво.
Керуючись завданням відродження забутих українських народних свят, у фойє школи була створена етнографічна інсталяція «Катерина Та Андрій на вечорницях».
Вчителі та учні школи всіх вітають зі святом Андрія Первозваного і бажають здоров’я, щастя миру українським родинам.