Свято Знань  – 2022

Свято Знань  - 2022
   1 вересня  по всій країні пройшло свято Першого дзвоника. В цей день розпочався новий навчальний рік і в нашій школі,  незважаючи на те, що в  Україні  вже понад 6 місяців триває повномасштабна війна. Вчителі та діти  відзначили початок навчального року проведенням святкового  першого уроку на тему  « Ми українці- честь і слава незламним» та уроків безпеки.  Урочистості пройшли за різними формами — хтось прийшов  до школи, а хтось, як і раніше, продовжить отримувати знання онлайн. З  нагоди свята міська рада привітала першокласників  тематичними подарунками.
 У цей день  вчителі   закладу освіти звертаються до своїх вихованців та бажають їм  скоряти нові вершини знань, зустріти добрих й надійних друзів та здійснити  заповітні мрії. А  здібності та наполегливість  школярів хай стануть запорукою визначних успіхів у зміцненні України!