Підбили підсумки І семестру на педагогічній раді.

В перший день зимових канікул в школі була проведена  педагогічна рада, на якій розглядались надзвичайно важливі і актуальні питання.  Про результати моніторингу якості знань та рівня успішності здобувачів освіти за І семестр 2022/2023 навчального року. Доповідач – Ільяхова Т., заступник директора з навчально-виховної роботи

Учителі  детально розглянули питання про рівень навчальних досягнень учнів за підсумками І семестру, роботу нашого закладу освіти в умовах воєнного стану.  Під час засідання говорили й про пріоритетні напрямки виховної роботи, використання новітніх технологій для формування в учнів позитивної мотивації та впровадження елементів STEM-освіти в освітній процес. Розмова на педраді була глибокою, гострою і чесною: про позитивне і реальні труднощі, про  виклики навчання учнів в умовах воєнного стану, про впровадження НУШ в 5 -их класах тощо. Байдужих на педраді не було і серед учителів початкової школи, і серед учителів-предметників. Тож робота   була продуктивною, позитивною і мотивуючою до багатьох звершень. Успіхів нам усім на цьому шляху!