Олімпійський тиждень -2022

Традиційно на початку нового навчального року у школі було проведено «Олімпійський тиждень», присвячений Дню фізичної культури та спорту  Учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості, отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи.
    В рамках Олімпійського тижня для учнів, які навчаються онлайн   були проведені Олімпійські уроки на тему  «Олімпійські чемпіони України» та «Історія Олімпійського руху».

Для учнів молодшого шкільного віку проводились  «Веселі перерви», на яких учні старших класів влаштовували танцювальні флешмоби. А учні 5- 6 класів стали  учасниками спортивних змагань   «Веселі старти», які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом. Старшокласники зняли  відеоролик, мотивуючи усіх школярів до здорового способу життя.
Ми ще раз побачили, що в нашій школі ростуть сильні, спритні й сміливі діти. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемоги – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами.