Новини

Мінна безпека учнів Черкас у фокусі уваги Представництва Женевського заклику в Україні

20 травня 2024 року у межах покращення захисту цивільного населення під час відбиття збройної російської агресії відбулись заняття з мінної безпеки для учнів і педагогів Черкаської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №26 ім. І.Ф. Момота. Проведення такого актуального гуманітарного заходу стало можливим завдяки поєднанню зусиль незалежної міжнародної організації Женевський заклик і Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. Безпосереднє проведення занять з мінної безпеки забезпечив тренерський склад громадської організації Ліга офіцерів, який пройшов відповідний курс підготовки у Центрі протимінної діяльності Міністерства оборони України.
Слід зазначити, що заняття з мінної безпеки пройшли на високому професійному і методичному рівні. Адже команда тренерів не лише вміло встановлювала зворотний зв’язок з цільовими аудиторіями та майстерно використовувала активні форми навчання, а й забезпечувала практичне відтворення здобувачами освіти алгоритму дій, який застосовується у разі зустрічі з мінною загрозою.
Під час підведення підсумків представники Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради надали високу оцінку роботі команди тренерів та висловили переконання, що в подальшому проведення інформувань з мінної безпеки учнів і педагогів закладів середньої освіти Черкаської міської ради за підтримки Представництва Женевський заклик в Україні набуде системного характеру.
Адміністрація школи висловлює щиру подяку команді тренерів Ліга офіцерів за професійне проведення тренінгів й Представництву Женевського заклику в Україні за підтримку цієї громадської організації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *