Майстер – клас для п’ятикласників!

В останній день навчання перед осінніми канікулами  в нашій школі стартував  спортивний проєкт, в якому спортсмени – інструктори  проводять відкриті заняття у закладах освіти.  Сьогодні  п’ятикласники стали учасниками  майстер-класу з футзалу. Провели спортивний тренінг  гравчині вищої ліги, досвідчені  футзалістки:   Дар’я Андрухіна, Каріна  Кошіль, Софія Краснова, Ксенія Поліщученко, Тетяна Штукатурова. Вони ділилися секретами гри, знайомили із вправами на влучність та кмітливість, влаштовували змагання, різноманітні ігри та конкурси. За задумом організаторів, завдяки таким спортивним заходам діти отримують психологічне розвантаження, адаптуються, формують навички здорового способу життя.  Наступна зустріч з представниками МСК «Дніпро» на майстер- класі з волейболу.  Дякуємо усім  спортсменам та організаторам заходу за справжнє спортивне свято. Особлива подяка директору МСК «Дніпро», президенту Асоціації футзалу Черкаської області Юрію Гончарову, випускнику школи,  за плідну співпрацю та підтримку талановитої молоді.