Всесвітній тиждень грошей

Протягом Всесвітнього тижня грошей в різних країнах світу проходять тематичні заходи, уроки, лекції, воркшопи, майстер-класи, змагання і конкурси, спрямовані на підвищення фінансової обізнаності молодого покоління.

“Плануйте свої гроші, плекайте своє майбутнє” – це офіційна тема Global Money Week у 2023 році.

Під гаслом офіційної теми Global Money Week у 2023 році в нашій школі був проведений квест для 5 класів «Мандрівка в країну Грошоляндія». У вестибюлі оформлена виставка світлин «Історія гривні: від давніх часів до сьогодення» та творчий проєкт «Гривня майбутнього».

Учні 10-11 класів приймали участь в турнірі з тренінг-гри «Життєвий капітал».  Упродовж гри команди прокачали фінансову кмітливість, спробували зрозуміти фінансовий ринок і навчитися інвестувати, а також познайомилися зі світом дорослих і уявили себе справжніми фінансовими стратегами.

Переможці отримали сертифікати та заохочувальні призи від кафедри фінансів ЧДТУ та Інформаційного центру ЄС в Черкаській області.

Команда нашої школи (Акулова Оксана, Добренко Вероніка, Міщенко Анна, Дума Богдан, Угренінов Артем, Бондар Роман) зайняла почесне ІІІ місце серед команд студентів ЧДТУ та школярів ФІМЛІ, ГПЛ та 19 школи.

Тримаймо фокус уваги на те, як впливають особистісні фінансові рішення як на власне майбутнє, так і на суспільство в цілому. Саме так будується фінансова стійкість та добробут нації!